Wiktoria Bajno będzie reprezentowała Kolno i Powiat Kolneński w ogólnopolskim etapie konkursu Miss Polski. Wiktoria zdobyła w maju tytuł I Wicemiss Ziemi Łomżyńskiej i Miss Foto Ziemi Łomżyńskiej. Dzisiaj gratulacje podczas spotkania w Starostwie Powiatowym  przekazali Jej Starosta, Tadeusz Klama i Wicestarosta, Karol Pieloszczyk. 

 

“Bardzo się cieszę z sukcesu pani Wiktorii w konkursie. Reprezentuje miasto Kolno i Powiat Kolneński na arenie krajowej. Pani Wiktoria jest młodą osobą, uczennicą trzeciej klasy liceum. Dlatego bardzo mi się to podoba że jest ambitna i ma jakiś cel, który częściowo już osiągnęła. Bardzo się cieszymy, że reprezentuje miasto i Powiat Kolneński w tym konkursie i życzymy jej dalszych sukcesów na arenie już krajowej.” - powiedział podczas spotkania Tadeusz Klama. 

 

Wiktoria, jak sama przyznaje, nie spodziewała się tego, że założy koronę. Ale jest bardzo dumna z tego, że będzie mogła reprezentować swoje rodzinne strony na krajowym etapie konkursu.

 

“Będę reprezentowała Powiat Kolneński jako kandydatka Miss Ziemi Łomżyńskiej. 

Przygotowania trwały od lutego i byłyśmy co tydzień na próbach choreograficznych.  Wydaje mi się, że nie towarzyszył mi żaden stres podczas konkursu. Byłam dobrze przygotowana oraz pozytywnie nastawiona wraz z innymi kandydatkami.

Myślę, że to jest ogromne wyróżnienie i nie spodziewałam się, że akurat ja będę miała przyjemność reprezentować Powiat Kolneński na krajowym etapie konkursu, ale jestem ogromnie szczęśliwa.” - mówiła WIktoria Bajno.

 

Wiktoria Bajno ma 18 lat, mieszka w Kolnie i jest uczennicą trzeciej klasy I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Kolnie.

 

FOT: Paweł Wądołowski/Miss Ziemi Łomżyńskiej